Yhteystiedot

Toimipaikat

Kotka

Kyyhkylänkuja 4

48600 Kotka

puh. 05 - 211 1940

Imatra

Anssinkatu 12

55100 Imatra

puh. 044 705 9060

Jämsä

Lukkoilantie 4

42100 Jämsä

puh. 044 978 9570

Mikkeli

Pankkotie 1

50120 Mikkeli

puh. 045-350 7174

Visi Oy - Kotka, Imatra, Mikkeli ja Jämsä

Yhteyshenkilöt

Pertteli Tuutti, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät Puh: (05) 211 1942,

GSM:050-3851796
pertteli.tuutti@visi.fi

Jari Aapio, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät Puh: (05) 211 1941,

GSM: 0500-652 337 jari.aapio@visi.fi

Marko Pikkarainen, Kotka

Automaatio ja teollisuuden kunnossapito

GSM:040-8284576 marko.pikkarainen@visi.fi

Sampsa Turtiainen, Imatra

Sähkötyöt, teollisuuden kunnossapito, valvontajärjestelmät

GSM: 044-705 9060 sampsa.turtiainen@visi.fi

Arto Kanerva, Jämsä

Teollisuuden kunnossapito, valvontajärjestelmät

GSM: 044-978 9570 arto.kanerva@visi.fi

Janne Laari, Mikkeli

Teollisuuden kunnossapito, valvontajärjestelmät

GSM:045-350 7174 janne.laari@visi.fi

Pentti Lajunen, Kotka

RFID - asiantuntija

GSM: 0400-550 801 pentti.lajunen@visi.fi

Juhani Lehtola, Lappeenranta

Ohjelmistot (ulkopuolinen asiantuntija)

GSM: 040-527 7592 juhani.lehtola@santamargarita.fi

Sijainti kartalla

Kotkan toimipiste

Jämsän toimipiste

Imatran toimipiste

Mikkelin toimipiste