Yhteystiedot - Contact

Toimipaikat - Offices

Kotka

Kyyhkylänkuja 4

48600 Kotka

puh. 05 - 211 1940

Imatra

Anssinkatu 12

55100 Imatra

puh. 044 705 9060

Jämsä

Lukkoilantie 4

42100 Jämsä

puh. 045-350 7174

Mikkeli

Pankkotie 1

50120 Mikkeli

puh. 045-350 7174

Visi Oy - Kotka, Imatra, Mikkeli ja Jämsä

Laskutustiedot - Billing information

Pyydämme lähettämään laskut osoitteeseen:

Visi Oy, Kyyhkylänkuja 4, 48600 Kotka

Laskun voi lähettää myös pdf-muodossa sähköpostitse osoitteeseen info@visi.fi

Y-tunnuksemme on 0793297-8

Please send invoices to:

Visi Oy, Kyyhkylänkuja 4, 48600 Kotka Finland

The invoice can also be sent in PDF format via e-mail to the address info@visi.fi

Our VAT-number is FI07932978

Yhteyshenkilöt - Contact persons

Pertteli Tuutti, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät / Video surveillance and communication systems Puh/tel: +358-5 211 1942,

Mob:+358-50-3851796
pertteli.tuutti@visi.fi

Jari Aapio, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät / Video surveillance and communication systems Puh/tel: +358-5 211 1941,

Mob: +358-500-652 337 jari.aapio@visi.fi

Marko Pikkarainen, Kotka

Automaatio ja teollisuuden kunnossapito / Automation and Industrial maintinance

Mob:+358-40-8284576 marko.pikkarainen@visi.fi

Pentti Konttinen, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät, markkinointi / Video surveillance, communicaton systems and marketing

Mob: +358-44-3652337 pentti.konttinen@visi.fi

Sampsa Turtiainen, Imatra

Sähkötyöt, teollisuuden kunnossapito, valvontajärjestelmät / Electrical supervisor, industrial maintinance, Video surveillance systems

Mob: +358-44-705 9060 sampsa.turtiainen@visi.fi

Juhani Lehtola, Lappeenranta

Ohjelmistot (ulkopuolinen asiantuntija) / Software and applications (external specialist)

Mob: +358-40-527 7592 juhani.lehtola@santamargarita.fi

 

Janne Laari, Mikkeli & Jämsä

Teollisuuden kunnossapito, valvontajärjestelmät / Industrial maintenance, Video surveillance

Mob:+358-45-350 7174 janne.laari@visi.fi

Pentti Lajunen, Kotka

RFID - asiantuntija / RFID-specialist

Mob: +358-400-550 801 pentti.lajunen@visi.fi

Sijainti kartalla - Location

Kotkan toimipiste - Head office Kotka

Jämsän toimipiste - Jämsä branch

Imatran toimipiste - Imatra branch

Mikkelin toimipiste - Mikkeli branch