Yhteystiedot - Contact

Toimipaikat - Offices

Kotka

Kyyhkylänkuja 4

48600 Kotka


Imatra

Palokuja 2

55400 Imatra

puh. 044 705 9060

Jämsä

Lukkoilantie 4

42100 Jämsä

puh. 040-844 9239

Laskutustiedot - Billing information

Katso laskutusohje tästä!

Y-tunnuksemme on 0793297-8

Please send invoices to:

Our VAT-number is FI07932978

Yhteyshenkilöt - Contact persons

Pertteli Tuutti, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät / Video surveillance and communication systems

Mob:+358-50-3851796
pertteli.tuutti@visi.fi

Jari Aapio, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät / Video surveillance and communication systems

Mob: +358-500-652 337 jari.aapio@visi.fi

Marko Pikkarainen, Kotka

Automaatio ja teollisuuden kunnossapito / Automation and Industrial maintinance

Mob:+358-40-8284576 marko.pikkarainen@visi.fi

Pentti Konttinen, Kotka

Valvonta- ja viestintäjärjestelmät, markkinointi / Video surveillance, communicaton systems and marketing

Mob: +358-44-3652337 pentti.konttinen@visi.fi

Sampsa Turtiainen, Imatra

Sähkötyöt, teollisuuden kunnossapito, valvontajärjestelmät / Electrical supervisor, industrial maintinance, Video surveillance systems

Mob: +358-44-705 9060 sampsa.turtiainen@visi.fi

Toni Repo, Jämsä

Teollisuuden kunnossapito, valvonta- ja viestintäjärjestelmät / Industrial maintenance, Video surveillance and communication systems

Mob: +358-40-844 9239

toni.repo@visi.fi

Pentti Lajunen, Kotka

RFID - asiantuntija / RFID-specialist

Mob: +358-400-550 801 pentti.lajunen@visi.fi

Juhani Lehtola, Lappeenranta

Ohjelmistot (ulkopuolinen asiantuntija) / Software and applications (external specialist)

Mob: +358-40-527 7592 juhani.lehtola@santamargarita.fi

Sijainti kartalla - Location

Kotkan toimipiste - Head office Kotka

Jämsän toimipiste - Jämsä branch

Imatran toimipiste - Imatra branch